Ana Sayfam Yap
Sık Kullanılanlara Ekle
Hakkımızda
Başarı Güven ve Bereket ideali ile kurduğumuz şirketimizin kuruluşundan itibaren birçok uygulamaya BGB yapı olarak imza atması bize güven vermiştir. Sunduğumuz ürünün yani selüloz esaslı bor katkılı ısı ses yangın yalıtımının hem çevre dostu olması hem doğal olması hem ekonomik olması hem de yerli malı olması bu güvenimizi ve başarımızı daha da bereketli kılmaktadır.

Bilindiği gibi bor yıllardır insanoğlunun elinde bulundurmak için mücadele ettiği bir maden olmuş uğruna mücadeleler bile yapılmıştır. Bu değerli madenin yalıtımdaki değerini anlatmak, uygulamak, yalıtım bilincini uyandırmak için şirketimiz çevre dostu, sağlıklı, gürültüsüz, güvenli ve sıcak bir ortamda yaşayınız diye paslanmayan, çürümeyen, küf olmayan, bozulmayan, böcek barındırmayan selüloz esaslı bor katkılı ısı ses yangın yalıtımı Celluboru tavsiye etmektedir.

Başarılı, Güven dolu, Bereketli günler dileğimizle.

BGB YAPI İNŞAAT  TİC. SAN. LTD. ŞTİ.

- TÜRKİYE GENEL DİSTRİBÜTÖRÜ -

 

360o Sanal Tur için tıklayınız»

 

 

 
Resmi büyütmek için tıklayınız
İstanbul Büro
 

SULTANBEYLİ  BÜROSULTANBEYLİ BÜRO

BGB YAPI

BGB YAPI 

 

İKİTELLİ BÜRO 

BGB YAPI

BGB YAPI 

 

YENİBOSNA BÜRO

BGB YAPI

BGB YAPI 

 
 
  İLETİŞİM .
İstanbul : 0212 603 22 08
Sakarya : 0264 241 90 98 & 0532 362 64 55
Türkiye Geneli Bayilik Başvuru Formu için Tıklayınız
YASAL UYARI : Tüm site yazılı içerik, resim, video ve diğer görsel materyaller izinsiz olarak kullanılamaz, çoğaltılamaz. Yayınladığımız görseller firmamızın referanslarından dır, alıntı veya kopya değildir.